Android developer

Kancelář: Brno-střed 

Hledáme zkušeného Android developera, který ovládá Kotlin.

Manikúra v Brazílii, vysedávání po brněnských kavárnách nebo víkend strávený na golfovém hřišti. To všechno je naše práce. Jo, zní to dobře, ale ještě než nám pošleš životopis ve třech různých jazycích a sedm motivačních dopisů, měli bychom to uvést na pravou míru. Všechno jsou to kratochvíle, které zprostředkovávají naše aplikace. Stejně jako třeba posílání zásilek na Filipínách (Mober), navigaci pro motorkáře (NaviRider) nebo záchranu jídla z restaurací (Nesnězeno). A nesmíme zapomenout ani na aplikace ovládané hlasem a očima, aplikace pro skenování a výzkum stromů, aukční portál s dražbami v hodnotách milionů korun nebo třeba na aplikaci pro ukládání vzpomínek seniorů.

Jsme NOTUM, parta mladých lidí, věnujících se vývoji softwaru, a tohle všechno už jsme stihli. A aby byl ten seznam příště ještě delší, hledáme teď někoho, kdo se na mobilní aplikace vrhne spolu s námi. Pokud umíš vyvíjet appky na Android v Kotlinu, dokážeš pracovat samostatně a s lidmi vycházíš alespoň tak dobře jako s aplikacemi, pak možná hledáme právě tebe!

Co u nás najdeš?

-    Skvělou neformální atmosféru. Ke korporátu máme dost daleko.

-   Zkušenosti s celou řadou různorodých projektů. Dlouhodobě spolupracujeme s firmami, jako jsou Konica Minolta, Czechitas, Safe Trees nebo třeba Student Agency.

-     Možnost rozvíjet se, učit se a zdokonalovat se společně s námi. Nebojíme se novinek, když v něčem vidíme potenciál, pouštíme se do toho, i když ostatní ještě váhají.

-    Kvalitní vývoj – vyvíjíme agilně, pravidelně si děláme code reviews a všechno to pak ještě zkontroluje naše šikovná testerka.

-    Šéfy, které neznáš jenom ze zarámované fotky na zdi, ale kteří sedí pár metrů od tebe. Občas je teda vlastně lepší znát šéfa jenom z fotky, ale neboj, i když máme rovnou dva, oba jsou v pohodě.

-    Pravidelné teambuildingy – je to sice evergreen všech inzerátů, jenže je to prostě fajn. Vidíme se rádi i mimo kancelář a každý měsíc vymyslíme nějaký společný sport, pivo, nebo grilčo.

-       Kanceláře přímo v centru Brna na Kozí.

-       Stabilitu, jakou se nemůže pochlubit každá firma – záda nám kryje společnost Artin.


Kdy nastupuješ? Klidně hned zítra!

Jak moc budeš pracovat? Záleží, kolik budeš mít času – práce máme dost a jsme otevření různým formám spolupráce.

Nemůžeme se sice pochlubit všemi těmi korporátními benefity, jako je příspěvek na penzijní připojištění, kuchyňka napěchovaná čerstvým ovocem a vanilkovými věnečky nebo jazykové kurzy, ale pracujeme tak, abychom měli z práce radost. Pojď to zkusit taky!

Zaujali jsme tě?
Napiš naší HR na michaela.zabkova@notum.cz
nebo zavolej na +420 606 459 515

... a potkáme se u kávy, čaje, nebo piva

Notum Technologies s.r.o.

IČO: 07020015
DIČ: CZ07020015

Spisová značka: C 105675
Jsme plátci DPH

Provozovna:

Kozí 705/5, 602 00 Brno-střed


Sídlo: Dornych 678/90, Komárov, 617 00 Brno

Naše sociální sítě

Centrum nastavení ochrany osobních údajů

Necessary

Advertising

Analytics

Other