Věříme v jednoduchost, a tak jsme se vydali cestou NodeJS a MongoDB. Tyto nástroje nám umožňují značně urychlit celý proces vývoje. Rozumíme si i s jinými nástroji, ale věříme, že s těmito dvěma dokážeme být díky jejich přednostem mnohem efektivnější.

NodeJS

NodeJS máme hrozně rádi. Je to skvělý Framework, ve kterém trvá práce řádově méně času než v ostatních nástrojích podobné koncepce.

GraphQL

Je to tak rychlé, až je těžké tomu uvěřit. Uvěřit je ovšem pořád mnohem příjemnější, než provolávání desítek endpointů na REST API, které jsme předtím dostávali. Věříme, že to nebude tak dlouho trvat a GraphQL nahradí WebAPI. A na tuhle změnu jsme se stihli předem připravit.

Mongo a PostgreSQL

Díky kombinaci rychlosti a jednoduchosti Monga a preciznosti PostgreSQL jsme schopni pokrýt každý potenciální scénář ve vyvíjené aplikaci. Obě tyto databáze jsou navíc open-source, takže za ně nemusíte platit. Vlk se nažere a koza zůstane celá.

Python

Technologii Python využíváme v případě některých serverů nebo s její pomocí analyzujeme získaná data. V neposlední řadě je také skvělým pomocníkem v případě práce s umělou inteligencí.

.NET(C #)

Tuto back-endovou technologii od Microsoftu využíváme především v případě větších enterprise aplikací. Zázemí softwarového giganta nám dodává jistotu déletrvající softwarové podpory. Tedy především v momentech, kdy nám na mysli nevyvstane nostalgická vzpomínka na Windows Vista.

Někteří z našich klientů

Podívejte se, kdo všechno nám důvěřuje s vývojem softwaru.

student vetsiu logo
smartsupp
t trading
your systems

Náš silný partner

Kronika naší existence sice nečítá moc stránek, v otázce naší stability a dlouhodobých vizí se však nemusíte spoléhat jen na naše sliby. Stojí za námi totiž společnost Artin, jež se stala jedním z vlastníků NOTUM. Toto spojení je zárukou toho, že se o Váš projekt dokážeme postarat i v delším časovém horizontu. Nemusíte se bát, že za rok už tu nebudeme.

Potkáme se?

Zavolejte na +420 725 934 021 nebo napište na info@notum.cz

Notum Technologies s.r.o.

IČO: 07020015
DIČ: CZ07020015

Spisová značka: C 105675
Jsme plátci DPH

Provozovna:

Kozí 705/5, 602 00 Brno-střed

Sídlo: Dornych 678/90, Komárov, 617 00 Brno

Naše sociální sítě