Zvládneme celý projekt,
i doplnit Váš tým

Máme zkušenosti s menšími startupovými projekty i velkými zakázkami korporátů a vychutnáváme si různorodost výzev, které přináší.

Snímek obrazovky 2020-02-13 v 19.32.49

Frontend development

Tytam jsou doby, kdy byl front-end společně se svým vývojem vnímán jako „pouhá“ zobrazovací vrstva. Nyní se jeho vývoj posouvá do roviny větších, sofistikovaných aplikací, kde může být zodpovědný za celou řadu funkcí. Díky následujícím nástrojům a díky tomu, že jsme v těchhle vodách jako doma, nedopustíme, aby se Váš rozpočet někde utopil.

Backend development

Věříme v jednoduchost, a tak jsme se vydali cestou NodeJS a MongoDB. Tyto nástroje nám umožňují značně urychlit celý proces vývoje. Rozumíme si i s jinými nástroji, ale věříme, že s těmito dvěma dokážeme být díky jejich přednostem mnohem efektivnější. Jeden z nich je i STRAPI, u kterého jsme se stali prvním českým partnerem.

nodejs  aws logo  strapi png

Mobile development

Nativní mobilní aplikace obvykle vyvíjíme s použitím technologií Kotlin, Swift a Java. Cizí nám však nejsou ani React Native či PWA, po kterých sáhneme v případě, že nám mohou pomoci lépe reflektovat potřeby klienta.

android logo apple logo rn logo  pwa logo

Product design

Začínáme s perem a papírem. Společně s našimi klienty vytváříme produkty zaměřené na uživatele, a to na základě průzkumu a testování použitelnosti.

Testování & QA

S pomocí programů JEST a Cypress.io vytváříme automatické testy, které kontrolují správné fungování aplikací. Co automaticky testy neodhalí, doladíme pomocí manuálního testování.

Rozvoj

Naše aplikace běží v cloudu u největšího poskytovatele na světě. Před samotným vydáním aplikace si ji navíc vždy můžete vyzkoušet v testovacím prostředí.

Školení

Jsme fandové zvyšování efektivity a nových technologií a rádi Vám pomůžeme s implementací.
Školíme na React a VueJS.

U vás ve firmě

Osvědčilo se nám jednodenní Školení ve firmě zaměřené na specifické téma. V Reactu udržujeme řadu projektů a díky tomu umíme poradit i s náročnějšími problémy.

Meetupy

Organizujeme Vue.js meetupy a STRAPI meetupy v Brně. Dělit se o naše vědomosti o těchto frameworcích s druhými, je naší vášní, ať už to děláme offline na meetupech, nebo online na našich FB skupinách.

Líbí se Vám to? Potkejme se!

Napište nám a rádi vše probereme u dobrého kafe.