Posouvání zákaznické komunikace na novou úroveň

Smartsupp je live chat software, který pomáhá e-shopům a webům efektivně komunikovat se svými návštěvníky.

Smartsupp

Cíl: Webový widget
Náročnost: 250 MD
V akci: Smartsupp web

SHRNUTÍ

Dostali jsme na starosti vývoj nového chat widgetu, který pomohl položit základ pro další rozvoj Smartsupp produktu. Podařilo se nám vytvořit velice elegantní a vysoce optimalizované řešení, které používá více než 270 000 webových stránek.

new-chatbox-cover presentation

Problém:

Ve Smartsupp si uvědomují, že konkurence v oblasti live chat software je velice silná a technologie se rychle posouvají kupředu. Jejich zákazníci chtějí poskytovat kvalitní zákaznickou podporu a k tomu je potřeba, aby jejich produkt vždy skvěle fungoval.

Mnoho z nás používá k brouzdání po internetu mobil, a proto je stěžejní, aby Smartsupp chat fungoval skvěle v mobilním rozhraní. Stejně důležité je, aby byl jejich produkt udělaný tak, že se dá jednoduše doplňovat a dále vyvíjet.

Proto se rozhodli, že místo přepisování starého chat boxu vytvoří úplně nový.

smartsupp usage

Výsledky:

MVP hotové za 5 měsíců

Přeloženo do 15 jazyků

Používá se v 95 zemích

160 milionů lidí vidí widget každý měsíc

Řešení:

Hlavními úkoly byly nový elegantní vzhled produktu, lepší responzivita a optimalizace.

Aby nový chat box odpovídal požadavkům doby, vypadá velice elegantně a přibyla v něm možnost zasíláni emoji a sdílení souborů.

Je teď responzívnější i v mobilní verzi. Zajímavou výzvou pro nás bylo zabezpečit, aby chat fungoval úplně všude od starších zařízení po téměř neznámé prohlížeče.

Nejzajímavější pro nás však bylo přijít se šikovným řešením na načítání chat boxu. Načítání je rozděleno na dvě části, přičemž ta náročnejší na stahování dat, se načítá později.

S Notum technologies jsme navázali spolupráci pro vývoj nového chat widgetu. Jedná se o klíčovou komponentu Smartsupp chatu, kterou používá milion webových návštěvníků každý měsíc. Během 5 měsíců jsme úspěšně spustili Beta verzi. Spolupráci hodnotíme pozitivně. Vývoj je rychlý a proaktivní. Kromě zkušených developerů je předností Notum i bezproblémová komunikace.

Vladimír Šandera

CEO Smartsupp

Líbí se Vám to? Potkejme se!

Send us a message and schedule a call or meeting with our team.