Zabezpečení nejvyšší kvality staveb

Elegis hilft der Bauüberwachung bei der einfachen Verwaltung von Problemen und verbessert so ihren Arbeitsablauf erheblich.

Elegis

Ziel: Aplikace pro stavební dozor
Schwierigkeit: 250 MD

ZUSAMMENFASSUNG

Spojili jsme síly s vývojáři od společnosti Elegis, aby jsme vytvořili mobilní aplikaci synchronizovanú s ERP systémem jejích klientů.

Problem:

Elegis je společnost zabývající se vývojem softwaru, která se zaměřuje na stavebnictví. Poskytují ERP a systémy business intelligence pro své zákazníky v celé Evropě. Spojili jsme se s nimi, abychom vyřešili nejnovější problém, se kterým se setkali.

Současné systémy správy staveb mají složitá rozhraní plná vnořených oken a spoustu dat křičících najednou. Přicházejí s nepřehlednou dokumentací, kterou musíte skutečně projít, abyste se naučili pracovat efektivně. Stavební dozor musí shromažďovat informace na místě (psaní poznámek, pořizování fotografií, docházku) a poté jít do kanceláře, aby ručně zadal a uložil data.

Tento přístup byl možná v minulosti přijatelný, ale nyní se naše telefony staly výkonnými počítači, které můžeme používat všude a odstranit tyto problémy.

Lösung:

Jako obvykle, postavili jsme nejprve prototyp ve wireframes. Tato forma nám poskytuje spoustu zpětné vazby v raných fázích. V tomto případě byl proces vytvoření nové zprávy a činností nejproblematičtější. Návrh aplikace musí být přizpůsoben již zavedenému způsobu práce supervizora. Například jsme zjistili, že supervizoři obvykle pořizují více fotografií postupně, nikoli jen čas od času.

Společně s vývojáři od společnosti Elegis jsme vytvořili API, protože aplikace musela být synchronizována s ERP systémem příslušných klientů. Přišli jsme s flexibilním řešením, které zajistí důkladné zabezpečení a snadné použití současně.

Aplikace byla velmi dobře přijata na pracovišti mnoha stavebních společností v České republice. Plánujeme rozšířit funkce aplikace tak, aby pokryli více případů použití, a aby jí mohli využívat lidé na více pozicích než jen vedoucí stavby.

Gefällt es Ihnen? Dann treffen wir uns!

Senden Sie uns eine Nachricht und vereinbaren Sie einen Anruf oder ein Treffen mit unserem Team.