Tytam jsou doby, kdy byl front-end společně se svým vývojem vnímán jako „pouhá“ zobrazovací vrstva. Nyní se jeho vývoj posouvá do roviny větších, sofistikovaných aplikací, kde může být zodpovědný za celou řadu funkcí. Díky následujícím nástrojům a díky tomu, že jsme v těchhle vodách jako doma, nedopustíme, aby se Váš rozpočet někde utopil.

Vue.js

Od komunity pro komunitu. Vue je nejmladší hráč z „velké trojky“ a používáme jej v případě menších projektů a při prototypování. Právě tehdy se nám totiž hodí rychlost, s jakou pomocí této knihovny dokážeme aplikace napsat.

React

React používáme spíše na větší projekty – díky podpoře Typescriptu se hodí například na větší enterprise aplikace. Tento framework se pyšní obrovskou komunitou a podpora Facebooku nám dodává jistotu, že se nevypaří stejně rychle jako obědová pauza. A že když v něm dnes něco rozpracujeme, tak to v něm taky budeme moci jednoho krásného dne dodělat.

React Native

Díky React Native dokážeme snížit cenu aplikací a nemusíme do kanclu pořizovat rozkládací gauč, abychom stíhali deadliny. Tento nástroj nám totiž umožňuje vytvářet aplikaci pro iOS a Android zároveň, takže neztrácíme čas jejich odděleným vývojem.

Typescript

Dynamika JavaScriptu se statickou typovou kontrolou v jednom jazyce. Použití tohoto nástroje je nezbytné především v případě větších projektů a serverů. Povahu Typescriptu ostatně nejlépe vyjadřuje jeho vlastní motto – „Javascript that scales“.

Někteří z našich klientů

Podívejte se, kdo všechno nám důvěřuje s vývojem softwaru.

student vetsiu logo
smartsupp
t trading
your systems

Náš silný partner

Kronika naší existence sice nečítá moc stránek, v otázce naší stability a dlouhodobých vizí se však nemusíte spoléhat jen na naše sliby. Stojí za námi totiž společnost Artin, jež se stala jedním z vlastníků NOTUM. Toto spojení je zárukou toho, že se o Váš projekt dokážeme postarat i v delším časovém horizontu. Nemusíte se bát, že za rok už tu nebudeme.

Potkáme se?

Zavolejte na +420 725 934 021 nebo napište na info@notum.cz

Notum Technologies s.r.o.

IČO: 07020015
DIČ: CZ07020015

Spisová značka: C 105675
Jsme plátci DPH

Provozovna:

Kozí 705/5, 602 00 Brno-střed


Sídlo: Dornych 678/90, Komárov, 617 00 Brno

Naše sociální sítě