Pozice: HR parťák

Kancelář: Brno-střed

Něco o nás

"Tvoříme softwarová řešení na míru."
Jsme tým pro vývoj aplikací či jiných nástrojů. Jak můžeš vidět, jsme mladí a je s náma v kanceláři sranda. Jsme na trhu přesně rok a už jsme vyrostli na 8 lidí + několik externistů. Během této krátké doby jsme udělali appky ovládané očima a hlasem, mobilní aplikace pro skenování stromů, nebo dražební portál s milionovými dražbami. Pomáháme firmám jako je Konica Minolta, Mathesio, Allrisk, Czechitas nebo SafeTrees

Náplň práce

Hledáme někoho, kdo nám pomůže hledat IT nadšence. Na začátek se asi sluší říct, že to není jednoduché. To je ta stinná stránka. Jenže ony jednoduché věci zase nejsou moc zábavné. No občas teda jsou, ale tenhle text by měl být trochu motivační, že jo. Takže když chceš, běž a dokážeš! Seženeš programátora! A dalšího! Jooo!

Tohle nám asi moc nejde. Možná právě proto potřebujeme tebe. Prostě potřebujeme přesvědčit programátory, že jim máme, co nabídnout. Protože opravdu máme. Nebudeš nabízet hrnce ani štangli vysočiny za to, že s náma někdo pojede na prodejní akci na zámek v Lysicích. Budeš nabízet práci ve skvělém kolektivu a s konkurenceschopnýma podmínkama, která toho člověka bude bavit. K tomu patří i HR marketing, což znamená sednout si k sociálním sítím a ukázat, jak to u nás chodí.

Nejdůležitější ale je, že při tom můžeš realizovat svoje nápady. A tím nemyslíme jenom rozdávání letáků v kiosku na veletrhu vysokých škol, ale cokoliv, co tě napadne. Pokud nebudeme muset chodit na policii k podání vysvětlení, máš volnou ruku. Ještě to teda nesmí stát tolik, jako kdybychom si pronajali vývojový tým ze Sillicon Valley. Jde o to, že jsme otevření všemu. A nevadí, když to někdy nevyjde. To se prostě stává. A možná právě proto všichni loví programátory na internetu. Ale třeba právě díky originalitě je ty nakonec ulovíš úplně nějak jinak. Nebo třeba ne. Důležitý ale je, že u nás to můžeš vyzkoušet.

Pokud tě nabídka zaujala, tak nám zavolej na +420 731 800 687 || napiš email na info@notum.cz

... a potkáme se u kávy, čaje, nebo piva

Notum Technologies s.r.o.

IČO: 07020015
DIČ: CZ07020015

Spisová značka: C 105675
Jsme plátci DPH

Provozovna:

Kozí 705/5, 602 00 Brno-střed

Sídlo: Dornych 678/90, Komárov, 617 00 Brno

Naše sociální sítě