merger blog2bb
merger blog2

Je nás dvakrát víc – spojili jsme se s Lunadio!

Na začátku toho všeho byla náhoda.

Skoro ze dne na den jsme se najednou rozrostli na dvojnásobek své původní velikosti. Spojili jsme se totiž s Lunadio – společností zaměřenou na vývoj mobilních appek. Na začátku toho všeho byla náhoda. Prostřednictvím společných přátel jsme se dozvěděli, že Ivan, CEO Lunadio, hledá někoho, kdo se spolu s ním postaví do čela firmy. Díky tomu by se Ivan mohl věnovat realizaci vlastních projektů a netrávil by celé dny prací na klientských zakázkách. Náhody obvykle samy nestačí, ale jsou víc než dobrým začátkem.

Zjistili jsme, že i když my tvoříme primárně webové appky a Lunadio se zaměřuje na ty mobilní, děláme to stejně.

Vyrazili jsme s kluky z Lunadio na pivo a ukázalo se, že ačkoliv se věnujeme něčemu jinému, mohlo by to klapat. Zkrátka jsme si sedli a zjistili jsme, že i když my tvoříme primárně webové appky a Lunadio se zaměřuje na ty mobilní, děláme to stejně. Snažíme se tvořit něco nového – inovovat postupy i nástroje v duchu moderních technologií. Neustrnout na jednom místě jen kvůli chvilkovému pohodlí, ale experimentovat, i když si tím třeba občas přiděláme trochu práce navíc. Zkrátka jít s dobou.

Díky odlišnému zaměření se skvěle doplňujeme. My v NOTUM pracujeme zpravidla s většími firmami, mezi kterými najdeme společnosti jako Student Agency, Safe Trees, Konica Minolta nebo například Czechitas. Naproti tomu Lunadio se zaměřuje především na projekty startupů – stojí například za aplikacemi Nesnězeno, Mober nebo Odkaz pre starostu.

nesnezeno

Screenshoty z aplikace Nesnězeno

Věříme, že můžeme své zkušenosti vzájemně využít tak, aby z toho profitovali hlavně ti, pro koho naše nástroje tvoříme. Uživatelé.

Náš společný záběr je opravdu značný. Díky spojení našich zkušeností a odlišného softwarového zázemí jsme schopni dojít zase o krok dál. Velké naděje nyní společně vkládáme do využití virtuální a rozšířené reality.

Notum Technologies s.r.o.

IČO: 07020015
DIČ: CZ07020015

Spisová značka: C 105675
Jsme plátci DPH

Provozovna:

Kozí 705/5, 602 00 Brno-střed


Sídlo: Dornych 678/90, Komárov, 617 00 Brno

Naše sociální sítě

Centrum nastavení ochrany osobních údajů

Necessary

Advertising

Analytics

Other