Logistika 2.0

Vyvíjeli jsme již několik projektů z různých odvětví. Pracovali jsme jak pro začínající projekty a startupy, tak pro zaběhlé firmy a velké korporace. Řešení v dopravě a logistice pro nás hraje jednu z nejvýznamnějších rolí a rádi bychom v tomto segmentu dále rozvíjeli naše portfolio projektů.

Naši klienti

Podívejte se, kdo všechno nám důvěřuje s vývojem softwaru.

Donášková služba

Vytvořili jsme mobilní aplikace pro společnost Mober, která umožňuje objednat přepravu balíčku a předat jej kurýrovi, aniž by odesílatel opustil pohodlí svého domova. Kurýr jej pak doručí adresátovi ještě ten samý den!

Není to sice přímo revoluce, docela příjemná evoluce ale určitě ano. Během tvorby aplikace jsme se soustředili především na jednoduchost a plynulost objednávání přepravy a na líbivé grafické zpracování.​

Aplikace pro revizory

Až vám příště bude revizor kontrolovat platnost jízdního dokladu, vzpomeňte si na nás, protože tomu tak může být i díky naší aplikaci.

Vyvíjíme mobilní aplikaci pro revizory, díky níž mohou nejen odhalovat černé pasažéry, ale také vykazovat směny a práci v daný den. Tato aplikace jim ulehčuje práci a šetří čas při každodenní rutině.

Passengers and woman conductor in train interior with red armchairs, baggage on shelves isometric composition vector illustration
Vector set of isometric urban transportation on road. Cars with shadows on route, isolated on red background. Automobiles - bus, truck and others. City vehicles collection.

Parkovací aplikace

I když máme v týmu členy, pro které znamená sousloví parkovací senzory ťuknutí dvou nárazníků, máme za sebou hned 2 zdárně vytvořené parkovací aplikace.

Ta první, vytvořená pro monitorování platících zákazníků na parkovišti, využívala kamerový systém, ta druhá, kterou jsme vytvořili pro autobazar, pracovala s relativními souřadnicemi od určitého bodu, které přepočítávala do formátu GPS.

Doporučení od klientů

Náš silný partner

Kronika naší existence sice nečítá moc stránek, v otázce naší stability a dlouhodobých vizí se však nemusíte spoléhat jen na naše sliby. Stojí za námi totiž společnost Artin, jež se stala jedním z vlastníků NOTUM. Toto spojení je zárukou toho, že se o Váš projekt dokážeme postarat i v delším časovém horizontu. Nemusíte se bát, že za rok už tu nebudeme.

Potkáme se?

Zavolejte na +420 725 934 021 nebo napište na info@notum.cz

Notum Technologies s.r.o.

IČO: 07020015
DIČ: CZ07020015

Spisová značka: C 105675
Jsme plátci DPH

Provozovna:

Kozí 705/5, 602 00 Brno-střed


Sídlo: Dornych 678/90, Komárov, 617 00 Brno

Naše sociální sítě