Softwarová řešení
na míru

Hledáte tým pro vývoj aplikace či jiného nástroje? Nemáte dostatečné know-how na vývoj nebo své lidi raději alokujete na jiné projekty?

Věří nám ti největší inovátoři

Náš přístup

Neradi říkáme, že pracujeme pro klienty.
My totiž pracujeme společně s nimi.

icon1a

Komunikace

Jsme absolutně transparentní. Pro přehled Vám poskytneme přístup do našich interních vykazovacích systémů. Pravidelné prezentace o progresu jsou samozřejmostí.

icon2a

Agilita

Stanete se součástí týmu. Pod palcem budete mít rozpočet a schvalování funkcí, které se v aplikaci objeví. Každý měsíc společně naplánujeme další postup.

icon3a

Kvalita kódu

Náš kód je čistý, dobře zdokumentovaný a důsledně otestovaný. Velmi si vážíme času, takže jsme pečliví už napoprvé.

Z našeho portfolia

Odkaz pro starostu

Odkaz pro starostu nabízí prostor pro nahlášení problémů ve městech a jejich okolí. Podněty jsou komunikovány se samosprávou a jejich řešení tak bude s pomocí našich uživatelů pod společným drobnohledem veřejnosti.

“Projekt má ambici přispět ke zkvalitnění místních samospráv a jejich pozitivnějšímu vnímání občany a to díky kvalitní mobilní aplikaci.”


Martin Kollárik
Institut pro dobře spravovanou společnost

Věří nám ti největší inovátoři

"S Notum technologies jsme navázali spolupráci pro vývoj nového chat widgetu. Jedná se o klíčovou komponentu Smartsupp chatu, kterou používá milion webových návštevníků každý měsíc. Během 5 měsíců jsme úspěšně spustili Beta verzi. Spolupráci hodnotíme pozitivně. Vývoj je rýchlý a proaktivní. Kromě zkušených developerů je předností Notum i bezproblémová komunikace."

Vladimír Šandera

CEO, Smartsupp

"S kluky z Notum už pracuji od srpna 2017, kdy mi pomohli nastartovat moji aplikaci. Především oceňuji naprosto transparentní systém odměňování, který jsme nastavili a také velmi dobře odvedenou práci. Návštěvníci stránek oceňují zejména přehlednost a rychlost. Spolupráci mohu jednoznačně doporučit."

Jáchym Důjka

CEO, EmBrand

"Naše standardy jsou na dost vysoké úrovni, proto jsme při výběru partneru velice opatrní. Notum naši důvěru nezklamalo a spolupráce s nimi se ukázala jako dobrá volba. Díky nim jsme v terénu efektivnější a máme větší přehled nad našimi daty. Vážíme si jejich způsobu projektového řízení a chuti posouvat technologické hranice."

Ing. Jaroslav Kolařík

CEO, Savetrees

Píšeme pro vás

Novinky ze zákulisí, silné názory na použití technologií nebo chytré návody. Žádná nuda.

Náš silný partner

V otázce naší stability a dlouhodobých vizí se však nemusíte spoléhat jen na naše sliby. Stojí za námi totiž společnost Artin, která se stala jedním z vlastníků NOTUM.

artin-big-o3sl2q3v87vmc7r629c1htu09di2vr3ojsjhyl2ix4