Softwarová řešení
na míru

Hledáte tým pro vývoj aplikace či jiného nástroje? Nemáte dostatečné know-how na vývoj nebo své lidi raději alokujete na jiné projekty?

Věří nám ti největší inovátoři

Náš přístup

Neradi říkáme, že pracujeme pro klienty.
My totiž pracujeme společně s nimi.

icon1a

Komunikace

Jsme absolutně transparentní. Pro přehled Vám poskytneme přístup do našich interních vykazovacích systémů. Pravidelné prezentace o progresu jsou samozřejmostí.

icon2a

Agilita

Stanete se součástí týmu. Pod palcem budete mít rozpočet a schvalování funkcí, které se v aplikaci objeví. Každý měsíc společně naplánujeme další postup.

icon3a

Kvalita kódu

Náš kód je čistý, dobře zdokumentovaný a důsledně otestovaný. Velmi si vážíme času, takže jsme pečliví už napoprvé.

Z našeho portfolia

Smartsupp widget

Smartsupp je live chat software, který pomáhá e-shopům a webům efektivně komunikovat se svými návštěvníky. V současné době jej používá přes 100 000 webů.

``Vývoj je rychlý a proaktivní. Kromě zkušených developerů je předností Notum i bezproblémová komunikace.``


Vladimír Šandera
Co-founder | CEO
Smartsupp made by Notum

Věří nám ti největší inovátoři

In 2021, our organization entered into a contract with Notum Technologies to create two databases. Their team was able to provide us with an affordable and competitive quote and meet all the requirements we had for the sites. Our experience with the team members at Notum was always positive and they displayed lots of flexibility and willingness to meet our requests. Part of making a website is running into challenges and finding solutions, which Notum always did successfully. We are satisfied with the level of functionality and the overall look of the finished products. We would recommend this company to others also considering web design and development.

International Foundation for Electoral Systems

USA

"We collaborate with Notum on development of Design System. We apply design thinking approach and agile development methods, so our requirements are constantly updating and we require flexible resource allocation to fit project needs. Notum was able to satisfy our needs perfectly. We appreciate their support and efficient collaboration on global level."

Masumi Ikeda | Chief UI Designer

Konica Minolta, Inc. (Japan)

Notum na projektu předvedlo skvělé technických znalosti, vybudovalo propracovanou a funkční aplikaci, která zajišťovala správu strojvedoucích. Během tvorby aplikace nás nejvíce překvapil jejich silný pro-klientský přístup, jejich rychlost reakce a pomoc při tvorbě řešení. Tým vyniká svou komunikací, a efektivitou.

Jiří Bouška

Co-founder, Východočeská dráha

"Kvůli nedostatku naší vývojové kapacity jsme se obrátili na Notum Technologies o pomoc s vytvořením speciálního modulu pro našeho klíčového zákazníka. Vývoj modulu dopadl k naší plné spokojenosti. Spolupráce na vývoji probíhala hladce i díky tomu, že Notum vnesl do projektu kvalitní komunikaci, projektové řízení a koordinaci všech zapojených stran."

Jiří Moučka

Company Owner - NAV Flight Services

We were looking for a team that can deliver high quality code under tight deadlines, while being embedded with our team, and Notum met those criteria perfectly. This was the first time working with Notum, but surely not the last.

Simon Heinzle

CEO of Codelane - Switzerland

"S Notum technologies jsme navázali spolupráci pro vývoj nového chat widgetu. Jedná se o klíčovou komponentu Smartsupp chatu, kterou používá milion webových návštevníků každý měsíc. Během 5 měsíců jsme úspěšně spustili Beta verzi. Spolupráci hodnotíme pozitivně. Vývoj je rýchlý a proaktivní. Kromě zkušených developerů je předností Notum i bezproblémová komunikace."

Vladimír Šandera

CEO, Smartsupp

"Naše standardy jsou na dost vysoké úrovni, proto jsme při výběru partneru velice opatrní. Notum naši důvěru nezklamalo a spolupráce s nimi se ukázala jako dobrá volba. Díky nim jsme v terénu efektivnější a máme větší přehled nad našimi daty. Vážíme si jejich způsobu projektového řízení a chuti posouvat technologické hranice."

Ing. Jaroslav Kolařík

CEO, Safe Trees

Máme za sebou desítky projektů po celém světě.
Rádi pomůžeme i vám.

Zajímají vás naše postupy?

Notum client over the world

Náš silný partner

V otázce naší stability a dlouhodobých vizí se však nemusíte spoléhat jen na naše sliby. Stojí za námi totiž společnost Artin, která se stala jedním z vlastníků NOTUM.

artin-big-o3sl2q3v87vmc7r629c1htu09di2vr3ojsjhyl2ix4