Softwarová řešení
na míru

Hledáte tým pro vývoj aplikace či jiného nástroje? Nemáte dostatečné know-how na vývoj nebo své lidi raději alokujete na jiné projekty?

Věří nám ti největší inovátoři

Náš přístup

Neradi říkáme, že pracujeme pro klienty.
My totiž pracujeme společně s nimi.

icon1a

Komunikace

Jsme absolutně transparentní. Pro přehled Vám poskytneme přístup do našich interních vykazovacích systémů. Pravidelné prezentace o progresu jsou samozřejmostí.

icon2a

Agilita

Stanete se součástí týmu. Pod palcem budete mít rozpočet a schvalování funkcí, které se v aplikaci objeví. Každý měsíc společně naplánujeme další postup.

icon3a

Kvalita kódu

Náš kód je čistý, dobře zdokumentovaný a důsledně otestovaný. Velmi si vážíme času, takže jsme pečliví už napoprvé.

Z našeho portfolia

Odkaz pro starostu

Odkaz pro starostu nabízí prostor pro nahlášení problémů ve městech a jejich okolí. Podněty jsou komunikovány se samosprávou a jejich řešení tak bude s pomocí našich uživatelů pod společným drobnohledem veřejnosti.

“Projekt má ambici přispět ke zkvalitnění místních samospráv a jejich pozitivnějšímu vnímání občany a to díky kvalitní mobilní aplikaci.”


Martin Kollárik
Institut pro dobře spravovanou společnost

Věří nám ti největší inovátoři

Simon Heinzle

We were looking for a team that can deliver high quality code under tight deadlines, while being embedded with our team, and Notum met those criteria perfectly. This was the first time working with Notum, but surely not the last.

Simon Heinzle

CEO of Codelane - Switzerland

"S Notum technologies jsme navázali spolupráci pro vývoj nového chat widgetu. Jedná se o klíčovou komponentu Smartsupp chatu, kterou používá milion webových návštevníků každý měsíc. Během 5 měsíců jsme úspěšně spustili Beta verzi. Spolupráci hodnotíme pozitivně. Vývoj je rýchlý a proaktivní. Kromě zkušených developerů je předností Notum i bezproblémová komunikace."

Vladimír Šandera

CEO, Smartsupp

"S kluky z Notum už pracuji od srpna 2017, kdy mi pomohli nastartovat moji aplikaci. Především oceňuji naprosto transparentní systém odměňování, který jsme nastavili a také velmi dobře odvedenou práci. Návštěvníci stránek oceňují zejména přehlednost a rychlost. Spolupráci mohu jednoznačně doporučit."

Jáchym Důjka

CEO, EmBrand

"Naše standardy jsou na dost vysoké úrovni, proto jsme při výběru partneru velice opatrní. Notum naši důvěru nezklamalo a spolupráce s nimi se ukázala jako dobrá volba. Díky nim jsme v terénu efektivnější a máme větší přehled nad našimi daty. Vážíme si jejich způsobu projektového řízení a chuti posouvat technologické hranice."

Ing. Jaroslav Kolařík

CEO, Savetrees

Píšeme pro vás

Novinky ze zákulisí, silné názory na použití technologií nebo chytré návody. Žádná nuda.

Náš silný partner

V otázce naší stability a dlouhodobých vizí se však nemusíte spoléhat jen na naše sliby. Stojí za námi totiž společnost Artin, která se stala jedním z vlastníků NOTUM.

artin-big-o3sl2q3v87vmc7r629c1htu09di2vr3ojsjhyl2ix4